سنگ هامرمر

آیا می توانید پیشخوان جدید را خودتون نصب کنید؟

نصب پیشخوان

آیا می توانید پیشخوان جدید را خودتون نصب کنید؟

آیا می توانید پیشخوان جدید را خودتون نصب کنید؟
آیا می توانید پیشخوان جدید را خودتون نصب کنید؟

هنگام کار بر یک پروژه نصب روی میز ، ممکن است آسان باشد که بخاطر هزینه حاصل ناامید شوید ، به خصوص اگر می خواهید به سنگ طبیعی یا مهندسی شده ارتقا دهید. در حالی که یک آشپزخانه یا حمام با ابعاد کوچک تا متوسط ​​به طور کامل خسارت در بودجه شما وارد نمی کند ، هزینه کار می تواند شما را از مرز مقرون به صرفه عبور دهد.

فرقی نمی کند ، اگر تصمیم دارید لمینیت  قدیمی را با سنگ طبیعی یا گزینه های مدرن تر مانند سطح جامد جایگزین کنید ، هزینه ساخت کارگران در ساخت این مواد وجود دارد. اگر هدف شما این است صرفه جویی کنید ، ممکن است تصمیم بگیرید که نصب را خود انجام دهید ،

اما سوال این است: آیا باید میزهای پیشخوان جدید را خودتان نصب کنید؟

اگر در حال به روزرسانی سطوح ورقه یا اضافه کردن میزهای سطح جامد به خانه خود هستید ، مطمئناً این مهارت ها در بیشتر افراد هست. تا زمانی که ابزار عمومی بهسازی منزل (مته ، اره و غیره) در اختیار داشته باشید ، به احتمال زیاد می توانید پیشخوان های سطح لمینت یا سطح جامد را به تنهایی نصب کنید.

اگر خریدار سنگ طبیعی هستید ، احتمال اینکه بتوانید با موفقیت میزهای سنگی را نصب کنید بسیار کم است. این امر مگر اینکه شما بدن ساز باشید ، زیرا سنگ طبیعی سنگین است و اغلب اوقات ، نمی توان با اطمینان یک صفحه از پیش ساخته های پیشخوان شما استفاده کرد.

*

مطمئناً ، یکی دو نفر به شما کمک می کند تا بر این مسئله غلبه کنید ،
اما نصب میزهای سنگی طبیعی یا مهندسی کمی پیچیده تر از سطح لمینت یا جامد است ، خصوصاً اگر مجبور باشید درزها را پنهان کنید. نه تنها این ، بلکه ابزارهای مورد نیاز برای نصب صفحات میز سنگ طبیعی ابزارهای تخصصی هستند و اگر تجربه کافی ندارید ،
شاید ارزش آن را داشته باشد که فقط پول نقد اضافی برای هزینه های کارگری را تأمین کنید. پس از همه ، در صورت نصب و نگهداری صحیح ، میزهای سنگی به احتمال زیاد از صاحب خانه ای که آنها را نصب کرده است ، بیشتر عمر کند.

تجزیه و تحلیل سود و منفعت از میزهای نصب خودکار

بهترین گزینه ای که می توان هنگام سنجش اینکه آیا باید DIY را به طور کامل انجام دهید در مورد نصب ورقه روی میز ، انتخاب کنید ، آنالیز اساسی هزینه و سود پروژه است. اگر امکان پذیر است (بخوانید: در صورت تمایل سازنده) ، از هر تهیه کننده سنگی که استفاده می کنید ، از هزینه های مواد ، هزینه ساخت و هزینه ها در قیمت پیشنهادی استفاده کنید.

در حالت ایده آل ، تفکیک هزینه جزئی را از چند شرکت ارائه دهنده سنگ مختلف در منطقه خود دریافت کنید و سپس ببینید آیا کاهش هزینه های نصب به ارزش کل خطر نصب یک میز پیشخوان است. به چند روش به آن نگاه کنید: مهارت و تجربه ، پارامترهای ضمانت و مسئولیت شما در صورت خراب شدن نصب.

به طور مشخص،
اگر مواد را بهم ریخته یا به طور کلی نصب را خراب کنید ،  جز شرم و ناامیدی شخصی هیچ راه دیگری ندارید. بعلاوه ، بعید به نظر می رسد که تهیه کننده سنگ هر نوع ضمانتی را در مورد موادی که صاحب خانه تصمیم گرفته است خود نصب کند ، ارائه دهد.

بنابراین گرچه صرفه جویی در هزینه و غرور شخصی می تواند محرک اصلی باشد ، اما ایمن ترین گزینه این است که به متخصصین اجازه دهید تا نصب را انجام دهند زیرا اگر اشتباه انجام شود یا اشتباهی رخ دهد ، نه تنها تحت نوعی ضمانت قرار می گیرید بلکه پیمانکاری که ارزش آن را داشته باشد پول وظیفه خواهد داشت اشتباهات خود را به صورت رایگان اصلاح کند.

در پایان،
برخی از مواد پیشخوان وجود دارد که بسیار راحت تر و راحت تر انجام می شوند ، اما آنچه را که در هزینه های کار صرفه جویی می کنید مطمئناً از نظر آرامش خاطر جبران نخواهید کرد ضمانت های آشپزخانه و مسئولیت پیمانکار به جای خود شما ، نکات مثبتی هستند که بیشتر از مزایای نصب خود هستند.
بنابراین می توانید میزهای پیشخوان جدید خود را نصب کنید؟ مطمئناً ، اما مگر اینکه شغل خود را صرف انجام چنین کاری کرده اید ، از تشدید کوتاه مدت و بلند مدت خودداری کنید و به یک متخصص اجازه دهید تا نصب پیشخوان جدید خود را انجام دهد.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن