گرانیت

دوستان خود را با پیشخوان سنگ ساختمانی گرانیت شگفت زده کنید.

استفاده از سنگ گرانیت برای فضای بیرون

دوستان خود را با پیشخوان سنگ ساختمانی گرانیت شگفت زده کنید.

 

دوستان خود را با پیشخوان سنگ ساختمانی گرانیت شگفت زده کنید.
دوستان خود را با پیشخوان سنگ ساختمانی گرانیت شگفت زده کنید.

همانطور که علاقه مندان به گرانیت اسلب می گویند ، “هیچ چیز قابل مقایسه با زیبایی طبیعی سنگ واقعی نیست.” گرانیت واقعی می تواند ماده ای قابل لمس باشد ، در معرض شکستن در مکان های اشتباه در هنگام ساخت ، لکه گیری و حتی سوزاندن در زیر حرارت زیاد باشد. اما انکار زیبایی و احساس خوب آن سخت است.

از آنجا که سنگ ساختمانی گرانیت یک ماده طبیعی است که از زمین استخراج می شود ، اندازه آن متفاوت است. اندازه دال های بزرگتر حمل و نقل ، ساخت و ساخت هزینه زیادی دارد.

طبق گفته های تولید کنندگان ، اندازه متوسط ​​گرانیت دال طبیعی که برای میزهای آشپزخانه استفاده می شود ، 9 فوت 6 اینچ طول و 5 فوت 6 اینچ عرض است.
ضخامت اکثر اسلب های مورد استفاده در میزهای پیشخوان تقریباً 1.25 اینچ است. ضخامت می تواند در سطح وسیع دال متفاوت باشد. در این حالت ، نصب کنندگان اغلب مجبورند قسمتهایی از دال را بالا ببرند تا همه مناطق پشتیبانی شوند.

توجه داشته باشید که عرض 5.5 فوت اجازه می دهد تا دال در وسط آن بریده شود تا دو دال در حدود 33 اینچ تولید شود. عمق پیشخوان تقریباً 24 اینچ است ، بنابراین این فضای کار را به سازنده می دهد.

*

یکی از فضا های قابل استفاده این سنگ فضای بیرون از خانه یعنی در حیاط و …. می باشد که به همان اندازه که داخل خانه کاربردی است در فضای بیرون هم کاربرد دارد.

هیچ چیزی بیش از یک کباب بزرگ در کنار خانواده و دوستانتان فریاد نمی زند. در روزی که کوره پروپان سنتی با افراد سیگاری ، اجاق های پیتزا و میله های فضای باز تکمیل می شود ، چرا آشپزخانه فضای باز خود را با سنگی مقاوم ، زیبا ، قاب نکنید و آیا زمینه عملیاتی ترین و چشمگیرترین باربیکیو در فضای باز را تعیین می کند؟

بیایید صادق باشیم ، ما در تابستان کباب می کنیم زیرا این کار آسان ، خوشمزه و نسبتاً بدون خرابکاری است. وقتی مرغ را در یک روز گرم کباب می کنید ، مجبور نیستید ساعت ها برای شستن آشپزخانه ها وقت بگذارید یا نگران گرم شدن آشپزخانه باشید. خود گریل مسائل را ساده می کند ، اما افزودن یک ایستگاه کاملاً پخت کباب در فضای باز همراه با سینک ظرفشویی و یخچال  می توانند در مقایسه با فضای داخل کاربرد بیشتری داشته باشد.

بیایید با یک مرور سریع از گزینه های خود شروع کنیم تا ایستگاه کباب کردن کاملا مطابق با نیازهای شما باشد:

گزینه های پیشخوان ایستگاه کوره در فضای باز خود را

هنگام انتخاب سطح برای میزهای جلوی خود ، باید سنگی را انتخاب کنید که دوام داشته باشد و بتواند عناصر فضای بیرونی را اداره کند. گزینه های شما برای میزهای بیرونی محدود به سنگ طبیعی ، بتن یا کاشی است. کوارتز تولید شده انتخاب خوبی نیست زیرا رنگدانه ها در معرض تغییرات شدید دما عملکرد خوبی ندارند.
ما در تاجران سنگ ساختمانی گرانیت را برای میزهای پیشخوان در فضای باز پیشنهاد می کنیم. این یک انتخاب واضح است زیرا قوی و ضد لک است و مانند سایر سنگها در مقابل نور خورشید محو نمی شود. علاوه بر این ، با آب بندی منظم لکه دار نمی شود. آب بندی باید یک یا دو بار در سال انجام شود. برای راهنمایی های ساده در مورد نحوه مهر و موم کردن  مطالب سایت را مطالعه کنید. من یک رنگ روشن تر را پیشنهاد می کنم تا بیش از حد گرم نشود.

Soapstone یکی دیگر از انتخاب های سنگ طبیعی برای ایستگاه های کوره فضای باز است. غیر متخلخل است و نیازی به آب بندی سالیانه ای که گرانیت انجام می دهد ندارد. در برابر گرما ، لکه و آفتاب مقاوم است و آن را به گزینه ای عالی برای گرانیت تبدیل می کند. سنگ مرمر ، سنگ تراورتن و سنگ آهک بیش از حد متخلخل هستند و نمی توانند در معرض عناصر قرار بگیرند.

منطقه آماده سازی و ایستگاه شستشو

دلیل دیگری که ما سنگ ساختمانی گرانیت را برای یک میز پیشخوان در فضای باز دوست داریم این است که به عنوان یک سطح ایده آل برای یک ایستگاه عمل می کند. گرانیت با آب بندی مناسب در برابر حرارت و لک مقاوم است ، بنابراین می توانید ظرف های داغ خود را بدون نگرانی در مورد لکه یا سوختگی روی آن قرار دهید. در صورت تمایل می توانید برش بزنید ، اما من ترجیح می دهم از تخته برش برای افزایش عمر چاقوهایم استفاده کنم.

هنگام طراحی آشپزخانه در فضای باز خود ، اطمینان حاصل کنید که به اندازه نیاز برای تهیه وعده های غذایی خود فضای خالی بگذارید. افزودن یک سینک در فضای باز موردی نیست که از آن پشیمان شوید و به عنوان راحتی عمده برای شستشوی ظروف و شستن دستها محسوب می شود. ما سینک های استیل ضد زنگ را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا نگهداری آنها کم هزینه است و برای بیرون مناسب است.

گریل

 

گریل
گریل

وقت بگذارید و بهترین گریل را برای نیازهای خود انتخاب کنید. باید اندازه مناسبی برای خانواده و نیازهای تفریحی شما باشد. اگر گریل انتخابی شما خیلی کوچک باشد بعدا برای پخت غذا در حجم های بالا به مشکل برخواهید خورد و اگر گریل انتخابی شما خیلی بزرگ باشد هم نگه داری آن برای شما سخت خواهد شد و هم گاز اضافی که نیاز ندارید به هدر خواهد رفت.

در حالی که به طور سنتی بیشتر افراد ممکن است استدلال کنند که گریل مهمترین وسیله پخت و پز در یک ایستگاه پخت و پز در فضای باز است ، اما محبوبیت افراد سیگاری ، اجاق های پیتزا در فضای باز و حتی قفسه های گرم کننده ، روشی جدید برای افزایش قابلیت های آشپزخانه در فضای باز شما ارائه می دهد. همانند کباب پزها ، افراد سیگاری در همه اندازه ها و دامنه قیمت وجود دارند.
اگر خود را یک استاد کریسمس مشتاق واقعی می دانید ، باید یک سیگاری را در فضای خود بگنجانید. ما می توانیم همه چیز را در آشپزخانه شما با سنگ از گریل گرفته تا سیگاری قاب کنیم. با افزودن اجاق گاز پیتزا ، دیگر هرگز شما از بیرون پیتزا  سفارش نخواهید داد

آخرین موردی که پیشنهاد می کنیم به آشپزخانه فضای باز اضافه کنید ، مشعل اضافی است. برای گرم کردن سس های آب جوش و خیلی چیزهای دیگر عالی است. اگر مشعل جداگانه ای بسازید ، می توانید یکی از آن را در کوره خود قرار دهید یا شعله بسیار قوی تری خواهید داشت.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن