مرمر

انواع سنگ مرمرمارکینا و گلدن بلک

مشخصات سنگ های مرمر مارکینا و گلدن بلک

انواع سنگ مرمرمارکینا و گلدن بلک

Nero Marquina Marble
Nero Marquina Marble

سنگ مرمر ساختمانی یک سنگ دگرگونی است که متشکل از مواد معدنی کربنات تبلور یافته است که معمولاً کلسیت یا دولومیت است. این نوع سنگ معمولاً محلول پاشی نمی شود ، اگرچه موارد استثنایی نیز وجود دارد. در زمین شناسی ، اصطلاح سنگ مرمر به سنگ آهک دگرگونی گفته می شود ، اما استفاده از آن در سنگ تراشی به طور گسترده تر شامل سنگ آهک نامتقارن است. این نوع سنگ معمولاً برای مجسمه سازی و به عنوان مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ مرمر نرو مارکینا

سنگ مرمر نرو مارکینا یک سنگ مرمر سیاه مرغوب از ایران است. این نوع سنگ سیاه مارکینا دارای ترکیبی قوی از رگه های سفید و سیاه است که در این نوع سنگ فراوان است. این نوع سنگ زیبا به دلیل رنگ سیاه جذاب و اصل ، در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

معادن متعددی در اطراف شهر نجف آباد سنگ مرمر مارکینا را تولید می کنند. این معادن بسیار گسترده اند و این معادن ذخایر زیادی از این سنگ مرمر برای اکتشافات آینده وجود دارد. این نوع سنگ مارکینا یکی از مهمترین سنگ مرمرهای ایران است که هم در ایران و هم در سراسر جهان دارای بازار بسیار قدرتمند و جا افتاده ای است.در نمای ساختمان سازی کاربرد های بسیاری دارد

این مرمر سیاه مرجع ایرانی است که طراحان و معماران از گوشه و کنار جهان را جذب کرده است. ظاهری شگفت انگیز ، با رنگ مشکی عمیق و واقعی. حتی تغییر رگ سفید نیز ظاهر زیبایی دارد. کنتراست شدید بین سیاه تیره و رگ سفید کاملاً مشخص بسیار دوست داشتنی است.

سنگ مرمر مارکینای سیاه

"<yoastmark

Black Marquina یک سنگ مرمر ساختمانی سیاه کلاسیک غنی با الگوی رگه سفید متمایز مناسب برای پروژه های  الهام گرفته با طراحی کلاسیک و مدرن ارائه می دهد. دیوارها یا کف ها را با این قطعه جذاب و مرموز کلاسیک بپوشانید تا محیطی خیره کننده ایجاد کند. برای یک زندگی مجلل با یک سنگ با کیفیت دسته A میتوانید از این سنگ بکار ببرید.

یک سیاه عمیق و طبیعی و جمع جور، که توسط رگ سفید نامنظم عبور می کند. Nero Marquina با ایجاد فضاهای لوکس و انحصاری ، پاسخ مناسب به هر نوع نیاز طراحی را ارائه می دهد. اتمام استاندارد کاشی و دال مارکینا سیاه صیقلی و لبه خورده است ، پوشش های مخصوص بافت مانند چرم ، بامبو ، و دیگران ممکن است در انبار یا در صورت درخواست در دسترس باشد.

کاشی مارکینای سیاه برای نمای ساختمان

با توجه به میزان جذب حداقل یا متوسط ​​این ماده ، درجه مقاومت در برابر سایش ، مقاومت به رنگ و مقاومت در برابر کشش ، این نوع سنگ برای نصب در انواع فضاهای خارجی مناسب است

از استانداردهای MIA برای ضخامت در فضای خارجی استفاده کنید و در مورد سیستم های اتصال و مقاومت ضخامت / کشش مورد نیاز در پروژه خود با یک مهندس مشورت کنید. این مواد به پتینه کاری نیاز خواهد داشت. کاشی های Nero Marquina ضخامت استاندارد کاشی ها 2 سانتی متر است. برای بررسی در دسترس بودن اندازه ها ، لطفا با ما تماس بگیرید.

تخته سنگ مرمر سیاه

Nero Marquina یک سنگ مرمر سیاه با کیفیت بالا و رگه سفید نامنظم است. این نوع سنگ در فضای داخلی تجاری و مسکونی بسیار عالی است. مناسب برای انواع مناطق مرطوب و خشک و…..

تضاد بین زمینه سیاه و عمیق و رگ سفید کاملاً مشخص ، Nero Marquina را به گزینه ای همیشه محبوب در پروژه های طراحی تجاری و مسکونی تبدیل کرده است. همچنین در قالب دال در دسترس است هر اندازه کاشی را می توان همراه با پروژه های سفارشی از جمله راه پله ، جزئیات مرحله ، و مبلمان غرور برای تکمیل محدوده قبل از برش تولید کرد.

مرمرگلدن بلک

مرمرگلدن بلک
مرمرگلدن بلک

سنگ مرمر گلدن بلک نوعی سنگ مرمر سیاه با رگه های طلایی و خطوط ضخیم سفید به همراه اجزا کربن است. گلدن بلک در ایران استخراج می شود. سنگ مرمر سیاه و طلایی مخصوصاً برای کاربردهای داخلی دیوار و کف ، بناهای یادبود ، تاپس بالا ، پله ها ، طاقچه های پنجره و سایر پروژه های طراحی بسیار مناسب است. این نوع سنگ در بازار داخلی ایران به سنگ مرمر سیاه طلایی معروف است.

اگر سنگی برای فضای داخلی نشان دهنده تجمل و انحصار باشد ، آن این سنگ  طلای سیاه است. ما می توانیم رنگ طلایی را در بسیاری از سنگها به صورت ذرات ریز یا دانه مشاهده کنیم. یک سنگ طبیعی به زیبایی سنگ مرمر با رگه های طلایی بهترین تمایزی است که می توانیم برای پروژه طراحی داخلی خود ارائه دهیم. با آن،

ما هاله ای از کیفیت و نفیس را در فضا چاپ خواهیم کرد. ایران به دلیل وسعت و هوای مناسب ، کشوری ثروتمند از لحاظ انواع معادن این نوع سنگ است. معدن سنگ طلای سیاه در تمام طول سال همیشه باز است. مقدار مشخصی از بلوک های مرمر سیاه طلایی همیشه در انبار ما موجود است. سنگ مرمر سنگی سنگ مرمر بی شماری با رگه های طلا در مجموعه خود دارد. سنگ مرمر طلای Portoro یکی دیگر از سنگ مرمرهای معروف در مجموعه ما است.

مرمر سیاه با رگه های طلایی

مرمر سیاه با رگه های طلایی
مرمر سیاه با رگه های طلایی

سنگ نمای مرمر سیاه با رگه های طلایی همه چیز را مجسم می کند. این بدان معناست که طلا انتقال می دهد و این که انسان قرن به قرن تا زمان حاضر ارزش داشته است. فراتر از مفاهیم قابل پیش بینی که استفاده از طلا به همراه دارد ، رنگ مورد توجه ترین فلز در جهان مفاهیم جهانی عالی را منتقل می کند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن