سیلون

هزینه پیشخوان سنگ سیلون: آیا به قیمت آن ارزش دارد؟

سنگ سیلون

هزینه پیشخوان سنگ سیلون: آیا به قیمت آن ارزش دارد؟

هزینه پیشخوان سنگ سیلون: آیا به قیمت آن ارزش دارد؟
هزینه پیشخوان سنگ سیلون: آیا به قیمت آن ارزش دارد؟

اگر به دنبال یک میز پیشخوان با دوام و دارای ظاهری با کیفیت بالا می گردید ، میزهای میز سیلون ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن می گردید. سیلستون مارک کوارتز است که توسط Cosentino در اسپانیا تولید می شود. اگر به دنبال خرید یک میز پیشخوان سیلون هستید ، ارزان نخواهد بود. با این حال، هنگامی که در مورد ظاهر و مزایای عملکردی که این میزهای پیشخوان می توانند بیاورند اطلاعات کسب کنید ، ممکن است تصمیم بگیرید که ارزش آن را دارد. این راهنما قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه سیلون راهی برای انتخاب است ، هر آنچه را که می خواهید در مورد آن فکر کنید ، با دقت تجزیه و تحلیل می کند.

سنگ سیلون چیست؟

Silestone مارکی از میزهای کوارتز است که در اسپانیا و توسط Cosentino تولید می شود. میزهای پیش ساخته از ترکیب 94 درصد ماده معدنی کوارتز آسیاب شده و 6 درصد رزین ساخته شده اند. به طور معمول ، تمام مارک های میز کوارتز از حدود 90 تا 95 درصد کوارتز ساخته می شوند ،
با درصد باقی مانده رزینی است که به عنوان ماده اتصال دهنده کار می کند. این ترکیب باعث می شود که میزهای پیشخوان سیلون از با دوام ترین سطوحی که قادر به یافتن آنها هستید ، باشد.

قیمت میزهای پیشخوان سیلستون چقدر است؟

اگر به دنبال یک میز پیشخوان ارزان هستید ، مطمئنا سیلون انتخاب شماره یک شما نخواهد بود. بین ظاهر شیک و دوام این میزهای پیشخوان ، باید مزایایی را که به شما می دهد بپردازید. به طور کلی ، بسته به عوامل مختلف ، میزهای پیشخوان سیلون بین 60 تا 140 دلار برای هر فوت مربع ، نصب می شوند.

چه عواملی بر قیمت میزهای پیشخوان سیلون تأثیر می گذارد؟

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند در قیمت میز پیشخوان سیلون شما تأثیر بگذارد. این عوامل عبارتند از:

اندازه میز پیشحوان شما

سفارشی سازی

طبقه پیشخوان

ضخامت آشپزخانه

الگوهای مختلف

هزینه کار

میز پیشخوان شما چقدر بزرگ است

اندازه میز پیشخوان جدید شما در تعیین قیمت نهایی نقش بسزایی دارد. هرچه برای کار به مواد بیشتری نیاز داشته باشید ، باید هزینه بیشتری نیز بپردازید.

سفارشی سازی

سفارشی سازی همچنین می تواند به قیمت کلی پروژه بیفزاید.
سفارشی سازی می تواند شامل عناصری مانند لبه تزئینی و گوشه ها باشد. اگر لبه های استاندارد گرد سیلون را انتخاب کنید ، به هزینه کلی اضافه نمی شود. با این وجود ، اگر لبه های سفارشی مانند لبه مورب یا آبشار را انتخاب کنید ، می تواند هزینه پروژه را بسیار کم کند. برای گوشه ها ، می توانید لبه های گرد یا مربعی داشته باشید. لبه های گرد شده بیش از لبه های مربع هزینه خواهند داشت.

طبقه پیشخوان

قیمت میزهای میز سیلستون بستگی زیادی به درجه آشپزخانه شما دارد. درجه ها بر اساس صافی یا صاف بودن سطح پیشخوان است.

ضخامت آشپزخانه

میزهای استاندارد سیلون یک اینچ ضخامت دارند. برای حمایت از این سطوح به تکه ای از تخته سه لا در زیر احتیاج دارد.
روی میزهایی که ضخامت بیشتری دارند نیازی به نصب تخته سه لا در زیر نیست اما گرانتر از آنهایی که ضخامت استاندارد دارند. این میزهای پیشخوان گران تر خواهند بود زیرا به مواد بیشتری احتیاج دارید و نصب آنها دشوارتر است.

رنگها و الگوهای مختلف

رنگها و الگوهای مختلف می توانند در گران بودن میز پیشخوان این سنگ ساختمانی شما نقش داشته باشند. برخی از رنگها و الگوها قیمت بالاتری نسبت به سایرین دارند.

هزینه کار

همانند سایر نصب های میز ، برای نصب باید هزینه کار را نیز در نظر بگیرید.
اگر می خواهید با نصب پیشخوان این سنگ ساختمانی جدید خود به تنهایی پس انداز کنید ، باید فکر دیگری کنید. این میزهای پیشخوان بسیار سنگین هستند و باید توسط متخصصان نصب شوند. علاوه بر این ، نصب حرفه ای پیشخوان سیلون برای افراد حرفه ای ، احتمال آسیب دیدن سطح هنگام نصب را کاهش می دهد همچنین تضمین می کند که صدمه ای نمی بینید که خودتان می توانید پیشخوان را نصب کنید.

معایب میزهای پیشخوان سیلون چیست؟

معایب میزهای پیشخوان سیلون چیست؟
معایب میزهای پیشخوان سیلون چیست؟

مقاوم در برابر حرارت نیست

یکی از مهمترین معایب این سنگ و سایر مارک های کوارتز این است که صفحات میز در برابر حرارت مقاوم نیستند. نباید سطح را در معرض گرمای بیش از حد قرار دهید. برخی از این مثالها شامل قابلمه داغ از اجاق گاز و ابزارهای حالت دهنده موی گرم از دستشویی است. قرار دادن مواردی از این قبیل روی میز ، یا در غیر اینصورت سطح را در معرض گرمای زیاد قرار دهید ، آثار سوختگی دائمی بر روی میز شما باقی می ماند. این اتفاق می افتد زیرا رزین در تماس با سطوح گرمای بیش از حد بالا شروع به ذوب شدن می کند.

درزهای قابل مشاهده

درزهای موجود در پیشخوان این سنگ ساختمانی شما از آنچه از سنگ طبیعی ساخته شده اند بیشتر دیده می شوند.

درخواست تجدید نظر “کلاسیک” وجود ندارد

علیرغم ارائه مزایای بسیاری ، از جمله ظاهر با کیفیت ، هیچ چیز کاملاً شبیه سنگ طبیعی نیست. سیلون در تکرار ظاهر کار بسیار خوبی انجام می دهد ، اما بسیاری از صاحبان خانه ظاهر سنتی و احساس میزهای سنگ طبیعی را ترجیح می دهند.

Silestone چگونه با Caesarstone مقایسه می شود؟

اگرچه سیلون یکی از گزینه های برتر شما برای میزهای کوارتز است ، اما مارک های معتبر دیگری نیز برای مقایسه با آن وجود دارد. یکی از این مارک ها سزارستون است. سزارستون شرکتی است که در اسرائیل مستقر است و در آنجا بیشتر میزهای کوارتز خود را تولید می کنند.
میزهای میز سزارستون با ترکیب حدود 93 درصد کوارتز با 7 درصد رزین و رنگدانه ها ساخته می شوند.

Silestone چگونه با کامبریا مقایسه می کند؟

Cambria یکی دیگر از برندهای برتر کانتر کوارتز در بازار است. این شرکت محصولات خود را در کارخانه خود در مینه سوتا تولید می کند. این مورد برای صاحبان خانه هایی که می خواهند اقتصاد آمریکا را تقویت کنند و همچنین کسانی که به دنبال دوستانه ترین گزینه موجود هستند جذاب است.
از آنجا که کامبریا در ایالات متحده تولید می کند ، این امر باعث کاهش آلودگی ناشی از روش های مختلف حمل و نقل می شود. علاوه بر این ، شرکت هرگونه پسماند باقیمانده را بازیافت می کند. سطوح با استفاده از تقریبا 90 درصد کوارتز و حدود 10 درصد رزین ، پلیمرها و رنگدانه ها ایجاد می شوند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن