تراورتنکوارتزگرانیت

کابینت های روشن ، میزهای تیره: چگونه می توانید آنها را ست کنید؟

دربارهی کانتر های آشپزخانه

کابینت های روشن ، میزهای تیره: چگونه می توانید آنها را ست کنید؟

کابینت های روشن ، میزهای تیره: چگونه می توانید آنها را ست کنید؟
کابینت های روشن ، میزهای تیره: چگونه می توانید آنها را ست کنید؟

اگر به دنبال ایجاد یک آشپزخانه معاصر در هنگام بازسازی منزل خود هستید ، استفاده از رنگ های متضاد (کابینت های روشن با میزهای تیره یا بالعکس) راهی برای انتخاب رنگ بندی است. همچنین می توانید با انتخاب رنگ های متضاد رنگ ، به یک طرح رنگی معاصر برسید.
این راهنما بر این موضوع متمرکز خواهد بود که چگونه می توانید کابینت های روشن را با میزهای تیره جفت کنید تا یک آشپزخانه زیبا ایجاد کنید.

چرا اینقدر رنگ در آشپزخانه اهمیت دارد؟

وقتی صحبت از طراحی آشپزخانه (و به طور کلی طراحی داخلی) می شود ، رنگ یک فاکتور مهم است . اگر رنگ هایی را انتخاب کنید که به خوبی با هم کار نکنند ، می توانید در آینده ای نزدیک با یک آشپزخانه غیر جذاب گیر بیفتید.

از چه موادی می توانید برای بدست آوردن یک کابینت روشن / نمای ظریف تیره استفاده کنید؟

اگر کابینت های سفید دارید و به دنبال یک ماده میز تیره برای تضاد هستید ، خوش شانس هستید. بسیاری از گزینه های مواد با کیفیت بالا در بازار وجود دارد که در رنگ های تیره تر موجود است. شما قادر خواهید بود مواد آشپزخانه تیره آشپزخانه مانند گرانیت ، مرمر ، کوارتزیت ، کوارتز ، تخته سنگ ، سنگ صابون و حتی سنگ قیمتی را پیدا کنید.

بهترین گزینه ها برای میزهای تیره که با کابینت های روشن جفت می شوند کدامند؟

میزهای پیشخوان زیر تنها برخی از بهترین مواد با رنگ تیره هستند که به خوبی با کابینت روشن شما تضاد دارند. مشخصات کلی هر ماده توضیح داده شده است.

گرانیت اوباتوبا

میزهای گرانیت اوباتوبا یکی از محبوب ترین گزینه ها در بین صاحبان خانه است – و دلیل خوبی هم دارد. این سنگ طبیعی زیبا و سبز تیره دارای خال های طلای ، قهوه ای و سبز باشکوه است. انتخاب فوق العاده برای تضاد کابینت های آشپزخانه سفید (یا سایر کابینت های رنگ روشن) است. فراتر از زیبایی آن ، گرانیت یکی از بادوام ترین موادی است که می توانید در خانه خود نصب کنید.

گرانیت سیاه کهکشان

با گرانیت تیره ، گرانیت Black Galaxy یکی دیگر از مواد آشپزخانه باورنکردنی برای جفت شدن با کابینت های آشپزخانه روشن است. این گرانیت سیاه زیبا دارای پوسته های کوچک مسی رنگ است که زمینه سیاه و سفید خالص را از هم می پاشد. این مواد روی میز می تواند همان چیزی باشد که شما برای دستیابی به کنتراست کامل در یک آشپزخانه سفید نیاز دارید.

کوارتز 3100 سیاه سزارستون

کوارتز 3100 Jet Black Caesarstone یک کوارتز سیاه و سفید خیره کننده و سازگار است که با کابینت سبک بسیار زیبا و خارق العاده به نظر می رسد. چه با کابینت های سفید ، سفید یا خاکستری ترکیب شود ، این میز پیشخوان مشکی فوق العاده به نظر می رسد. میزهای کوارتز علاوه بر ظاهر زیبا ، از ماندگاری بالایی برخوردار هستند – در میان بسیاری از ویژگیهای مثبت دیگر.
این مواد نه تنها با کابینت های سبک بسیار مناسب است ، بلکه به طور کلی ایده عالی برای هر نوع بازسازی آشپزخانه است. استفاده از این مواد را برای یک طبقه پشتی و جزیره آشپزخانه نیز در نظر بگیرید.

سنگ مرمر مارکینای سیاه

صفحات میز سنگ مرمر در هر محیط خانه بسیار چشمگیر به نظر می رسند ، اما سنگ مرمر Black Marquina به ویژه با کابینت سبک کار می کند. رگه سفید و پیچیده ای که در سرتاسر سنگ وجود دارد ، نور کمی به زمینه سیاه تیره می افزاید.

سنگ مرمر مارکینای سیاه
سنگ مرمر مارکینای سیاه

گرانیت سیاه مطلق

این سنگ طبیعی زیبا و مشکی با رنگ های روشن کمد به خوبی کار می کند. برای تکمیل بازسازی آشپزخانه معاصر خود نمی توانید در انتخاب آن اشتباه کنید.

کوارتز 5100 Vanilla Noir Caesarstone

این کوارتز سیاه ثابت دارای لکه های سفید زیبایی است. این یک میز پیشخوان زیبا و بادوام است که مکمل مناسبی برای میزهای سبک شما برای ایجاد یک آشپزخانه معاصر خواهد بود.

کوارتزیت چرمی صندل

پیدا کردن میزهای میز برای تضاد کابینت رنگ روشن شما لزوماً به این معنی نیست که باید یک میز پیشخوان مشکی پیدا کنید. کوارتزیت چرمی Sandalus نمونه کاملی از یک ماده میز پیشخوان با رنگ تیره تر است که به خوبی با کابینت های روشن جفت می شود.

سنگ قیمتی آبی Tiger Eye

این میز پیشخوان سنگی عجیب و غریب یکی از زیباترین سطوحی است که می توانید در خانه خود نصب کنید. اگر به دنبال یک سطح منحصر به فرد با رنگ تیره تر برای جفت شدن با کابینت های روشن خود هستید ، نمی توانید در انتخاب این پیشخوان اشتباه کنید.

سنگ صابون دودی

رنگ های خاکستری تیره Smoke Soapstone ، به ویژه با کابینت های سفید روشن ، تضاد زیبایی ایجاد خواهد کرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد سنگ صابون این است که مواد به مرور خود به خود تیره می شوند. اگر می خواهید روند کار را تسریع کنید ، می توانید سنگ را با روغن ترمیم دهید.

تخته سنگ Pietra Cardoso

تخته سنگ را می توان در طیف وسیعی از رنگهای تیره مشاهده کرد که چشم نواز هستند. رنگ خاکستری آبی تخته سنگ Pietra Cardoso به طرز باورنکردنی کابینت های روشن را تضاد می کند – به خصوص کابینت های سفید روشن.

نصب هر یک از این میزهای آشپزخانه تیره در آشپزخانه می تواند به شما کمک کند تا کابینت های رنگ روشن خود را در تضاد قرار دهید. اگر هدف شما دستیابی به ظاهری معاصر است ، استفاده از هر یک از این مواد گزینه مناسبی خواهد بود.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن