مرمر

5 نوع مختلف سنگ مرمر کالاکاتا

5 نوع مختلف سنگ مرمر کالاکاتا

5 نوع مختلف سنگ مرمر کالاکاتا
5 نوع مختلف سنگ مرمر کالاکاتا

سازندگان سنگ های ساختمانی طبیعی برای کمک به مصرف کنندگان در توسعه طراحی های شیک و در عین حال پیچیده ، همیشه به انواع سنگ های مرمر اعتماد کرده اند. مهمترین جنبه ادغام روکش مرمر تصفیه شده در هر اتاق تصمیم گیری در مورد نوع استفاده ، بنابراین در مورد ظروف مرمر ، اهمیت حیاط تخته ها باید اهمیت تنوع را در نظر داشته باشند. امروزه اکثر خانه های مجلل از یک یا چند نوع مرمر مرغوب استفاده می کنند تا به شکوه زیبایی از نظر زیبایی مورد نظر خریدار باهوش امروزی برسند ، و یک موجودی متنوع از این مواد گرانبها تهیه می کنند که برای پر کردن ظرف شما از اهمیت بیشتری برخوردار است.

سنگ ساختمانی مرمر کالاکاتا به دلیل الگوهای برجسته و متمایز ریز و نمای خارجی صیقلی آن شناخته می شود ، نوعی سنگ مرمر سفید است که محبوبیت گسترده ای را در سراسر صنعت سنگ طبیعی به دست آورده است. این نوع سنگ مرمر جذابیت ملایم و دلنشینی را برای شما فراهم می کند که به خوبی در هر انبار شربت خانه باتل ، ایستگاه نانوایی یا حمام حمام حمام کار می کند.

در حقیقت ، شش نوع اصلی از سنگ مرمر کالاتا وجود دارد که هر صاحب حیاط باید نگهداری آنها را در نظر بگیرد. سنگ مرمر طلای Calacatta ، سنگ مرمر Borghini ، سنگ مرمر Calacatta Extra ، سنگ مرمر Gold Premium ، سنگ مرمر Michelangelo و سنگ مرمر Calacatta Oro از جمله این موارد هستند. با پیوستن به SlabMarket ، شما می توانید انواع مختلفی از سنگ مرمر کالاکاتا را به ظرف خود اضافه کنید و خودتان ببینید که چگونه سنگ های مرمر کالاتاتا می توانند جذابیت و ارزش اضافی موجودی فعلی شما را اضافه کنند.

سنگ مرمر Calacatta Borghini

سنگ ساختمانی مرمر کالاکاتا بورگینی یکی دیگر از سنگ مرمرهای سفید است که دارای توالی های رنگی و غلیظ خاکستری با ته رنگ های گاه به گاه طلایی است.
این سنگ مرمر منحصر به فرد را به حیاط تخته سنگ خود اضافه کنید و به مشتریان خود این فرصت را بدهید تا این سنگ را برای یک رویه حمام شیک تر انتخاب کنند که به ارزش ، سبک و زیبایی به محل زندگی آنها می بخشد. به زیر نگاه کنید و رگه های خاکستری خیره کننده این سنگ را ببینید!

سنگ مرمر طلای Calacatta

سنگ مرمر طلای کالاکاتا دارای تن پیچیدگی های سفید و خاکستری با نقش و نگارهای پیچیده تر است که انواع دیگر سنگ مرمر کالاکاتا فاقد آن است. این را به ظرف خود اضافه کنید و تقویت پروژه های بهسازی منزل را شامل مناطق حساس و کم رفت و آمد مانند ایستگاه نانوایی ، انبارهای اختصاصی ساقی ،
یا حتی یک مفهوم سطح بالا برای حمام طراحی شده است که هر دو زیبا و بصری خیره کننده است.

سنگ مرمر طلای Calacatta
سنگ مرمر طلای Calacatta

سنگ مرمر اضافی Calacatta

سنگ مرمر سفید دیگری که به آشپزخانه شما کمک می کند تا درخشش بیشتری داشته باشد ، سنگ مرمر اضافی Calacatta باشد. این سنگ برای افرادی که در صنعت سنگ طبیعی هستند به دنبال تشویق یکنواخت تر ،
جذابیت لباس به آشپزخانه یا اتاق ناهار خوری هر مصرف کننده ای. به یاد داشته باشید مشتری خود را به استفاده از یک درزگیر قابل اعتماد برای تمام سنگ مرمر راهنمایی کنید زیرا همه آنها مستعد لکه هستند. در زیر Calacatta Extra زیبا نصب شده در یک جزیره آشپزخانه است.

سنگ مرمر Calacatta Michelangelo

سنگ مرمر Calacatta Michelangelo به شما کمک می کند یک نوع سازگارتر از سنگ را در طراحی خانه خود ادغام کنید. این سنگ مرمر سفید یک زمینه ساده و سفید را حفظ می کند و فقط دارای تغییرات جزئی رنگی با رگه های ظریف و خاکستری است. مانند همه انواع دیگر سنگ مرمرهای کالاتا ، مصرف کنندگان این سنگ را به ویژه برای شیک پوسته حمام شیک یا نصب و استقرار میز آشپزخانه با ترافیک کم جذاب می دانند.

سنگ مرمر کالاکاتا اورو

سنگ مرمر Calacatta Oro یک سنگ مرمر نادر است ، اما برای صاحبان حیاط تخته سنگ که به دنبال جذب مشتریانی است که به دنبال آن سبک کلاسیک ، توسکانی برای تمام طراحی های آشپزخانه و حمام هستند ، یک الزامات ضروری است.
از این سنگ مرمر بسیار صاف و صیقلی می توان برای جزایر خاطره انگیز آشپزخانه ، میزهای پیشخوان ، و دستشویی های حمام استفاده کرد. در زیر ، Calacatta Oro به عنوان یک میز آشپزخانه نصب شده است.

ما در تاجران سنگ می توانیم به شما کمک کنیم تا طیف گسترده ای از سنگهای مرمر Calacatta را حفظ کنید. و اگر به نصب این سنگ زرق و برق دار نیاز دارید ، به یک حیاط تخته تاجران سنگ مراجعه کنید تا ظاهر و احساس متفاوت این دال های مرمر بکر را کشف کنید. به منظور محافظت از سرمایه گذاری خود ،
شما بهترین پاک کننده های موجود را می خواهید. مطمئن شوید که آقای Stone Stone AGM Daily Countertop Cleaner ، یک محصول عالی است که همچنین دارای مقدار کمی سیلر برای تمیز کردن و محافظت از سطوح مرمر شما است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن